Kilka opinii

 

Agata i Wojciech

Michał to niezwykły artysta i wspaniały człowiek. Przekonacie się jak go poznacie. Widać na każdym kroku że fotografia to jego pasja. Bardzo luźna atmosfera sprawiła że czuliśmy się swobodnie a strach przed obiektywem szybko przeminął. Dzięki temu otrzymaliśmy fantastyczne fotografie które będą pamiątką z tego wspaniałego dnia. ;) 

Marta i Aleksander

Jako fotograf, Michał w trakcie całego dnia naszej uroczystości starał się być "niezauważalny" co spowodowało że nikt z gości nie był skrępowany . Zaowocowało to wspaniałym fotoreportażem. Serdecznie polecamy.

Małgorzata i Paweł

Jeśli nie macie pomysłu na sesję zdjęciową, nie wiecie jak się do tego zabrać to dobrze trafiliście. Michał jest bardzo pomysłowym i cierpliwym fotografem. Z pewnością znajdzie dla was coś wyjątkowego. Dzieli się swoim doświadczeniem i podpowiada by ten dzień był jeszcze przyjemniejszy. Pozdrawiamy :)

Ewelina i Michał

Serdecznie polecamy Michała jako fotografa z którym świetnie się wsołpracuje. Wiele pomysłów, miła atmosfera i duże doświadczenie. Bardzo szybka realizacja. Widać Pasję w tym co robi. Polecamy z całego serca.

Alicja i Tomasz

Bardzo baliśmy się tego dnia, całych przygotowań i tak ważnej dla nas ceremonii. Michał towarzyszący nam od samego rana zmienił ten dzień w łatwiejszy do przejścia i jako fotograf podpowiadał czerpiąc z dużego doświadczenia. Fotografie wyszły super.

Karolina i Paweł

Dziękujemy Ci Michale za to że uwieczniłeś nasz wyjątkowy dzień w taki sposób. Fotografie same opowiadają przebieg całości a uśmiech sam pojawia sie na twarzy. 

Ewa i Łukasz

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu z jakim Michał podchodzi do zlecenia. Z drugiej strony nie wylicza czasu na sesji i jest bardzo cierpliwy. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Dziękujemy. :)

Porozmawiajmy Kontakt

Ul. Owocowa 2,
64-000 Pianowo

info@kasinskifoto.pl