Pytania i Odpowiedzi

Pytania i Odpowiedzi

Sesja narzeczeńska - po co? 

Sesja taka daje mozliwość poznania się nawzajem, przyzwyczajenia się do skierowanego w Waszym kierunku aparatu z większym obiektywem. Wiemy z doświadczenia że taki sprzęt niejednokrotnie wyzwala onieśmielenie w sród osób fotografowanych. Dzięki temu powstaną piękne ujęcia zrobione w luźnej atmosferze a w dniu ślubu będzie tylko łatwiej i przyjemniej.

Nie każdy umie pozować, "jak Żyć"? 

Pomoge Wam poczuć się swobodnie, pozowanie nie jest potrzebne ;) W trakcie sesji, reportażu czy na przyjęciu to Wy jesteście dla siebie. Ja mam być niewidoczny, porobię foty , czasami takie o których nie będziecie wiedzieć że są robione. Będę też bardzo blisko Was bo tak czasami trzeba. To ja zajmę się resztą.

Zabezpieczenie zdjeć - utrata danych 

Często słyszy się u utracie zdjeć. Ktoś zlecił wujkowi fotografię na ślubie bo przecież ma aparat i mówił że umie. U nas w pracowni zdjęcia i pliki przechowywane są na kilku osobnych dyskach w formie zduplikowanej więc nie ma obaw o dane ;)

Drugi fotograf? 

Na ślubie dzięki drugiemu fotografowi mamy pewność że nie umknie nam żaden ważny moment. Możemy być jednocześnie w dwóch miejscach i kadrować z różnych perspektyw. W tej pracy pomaga mi córka która uczy się w kierunku fotografii i niejednokrotnie zadziwiła mnie i innych swoją wizją na zdjęcie.

Jaki jest czas oczekiwania ? 

W umowie asekuracyjnie wpisujemy do 60 dni (w życiu różnie bywa). Nigdy się jednak nie zdażyło by któraś para czekała dłużej niż 45 dni od momentu naszego ostatniego spotkania.

 

 

Porozmawiajmy Kontakt

Ul. Owocowa 2,
64-000 Pianowo

info@kasinskifoto.pl